Radio Kardeche Paris Baskonsolos Sayin Serdar BELENTEPE ile birlikte

Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Pasifik ve Afrika’dan da sorumlu Konsolosluk İşleri Orta Asya ve Doğu Avrupa ülkeleri Daire Başkanlığı görevini yapan Serdar Belentepe, 1 Eylül 2020 tarihinde Paris Başkonsolosumuz olarak görevine başlamıştır. 

Sayın Serdar BELENTEPE, Başkonsolosumuza hosgeldiniz demek için, Radio Kardeche ekibi, Şükran, Nurcan ve Tonton Bahri ziyaretine gitti. Bütün ekiple gitmeyi isterdik ancak Covid19’a karşı tedbirli davranmak için RADIO KARDECHE’den 3 Temsilcimiz katildi.

Sayin Başkonsolosumuz, Serdar BELENTEPE, Sayın konsolosumuz Ayberk ALTUNAL ve Başkonsolosumuzun sekreteri değerli Sevda KARACAN hanım kusursuz bir şekilde bizi ağırladılar. Radio Kardeche’i tanıttık, amaçlarımızı anlattık. Büyük ilgi ile dinlendik. Başkonsolosumuz, almış oldugu görevinde başarıları dileriz.

Radio Kardeche, Vatandaşlarimiza, nasil daha yakın olabiliriz, nasil daha fazla hizmet verebiliriz düşüncesinde olduğumuz için, Başkonsolosumuz ile ortak çalışmalar tekliflerinde bulunduk. Tekliflerimiz büyük ilgi çekti ve anlayışla karşılandı.

Insallah karşınıza, en kısa zamanda, güzel sürprizlerle çıkarız. Hizmete devam.

Konsoloslugumuzun Sitesine Buraya tiklayarak gidebilirsiniz.
Tonton Bahri

 

Une Photo avec nos représentants consulaire